نسخه آزمایشی
مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی خرم آباد > اخبار مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی خرم آباد > اخبار آموزشی > استفاده از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی برای توانمندسازی دانشجویان علمی کاربردی لرستان
۶۵ بازدید

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تاکید کرد:

استفاده از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی برای توانمندسازی دانشجویان علمی کاربردی لرستان

ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان بر استفاده از ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی استان برای توانمندسازی دانشجویان این دانشگاه تاکید کرد.

دکتر ایرج نیک‌پی امروز یازدهم اردیبهشت ماه در دیدار با دکتر امین سلاحورزیان، سرپرست جهاد دانشگاهی لرستان که در محل سالن کنفرانس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان برگزار شد، اظهار کرد: مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی خرم‌آباد یکی از بزرگترین مراکز استان است که جایگاه مناسبی در ارائه آموزش‌های کاربردی به دانشجویان دارد.

وی اضافه کرد: جهاد دانشگاهی لرستان دارای نقاط قوتی همچون پژوهش، کارآفرینی، فناوری و مرکز رشد، گیاهان دارویی و … است که می‌تواند با ارائه دوره‌های کوتامدت آموزشی و برگزاری وبینارها با موضوعات مختلف در راستای توانمندسازی دانشجویان و عموم مردم قدم‌های موثری بر دارد.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان تصریح کرد: برگزاری دوره‌های کوتامدت با شناسایی فرصت‌ها و با استفاده از ظرفیت‌های موجود جهاد دانشگاهی لرستان شدنی است که البته این آموزش‌ها متناسب با نیاز جامعه باشد.

نیک پی گفت: جهاد دانشگاهی استان با وجود نیروهای جوان و متخصص توانسته است گام‌های موثری در پیشرفت‌های علمی و پژوهشی بر دارد.

وی خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی با ایجاد ایجاد خودباوری در نسل جوان و به‌ویژه دانشجویان می‌تواند در راستای توسعه استان گام‌های موثری بر دارد.

ارسال دیدگاه
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

بالا